Příměstský tábor 9. 8. – 13. 8. 2021

V letošním školním roce jsme navázali spolupráci se společností  Věda nás baví o. p.s. a v termínu od 9. 8. – 13. 8. 2021 (7.30 – 16.00) se děti mohou zúčastnit příměstského tábora, který se bude konat v prostorách naší školy.

Letní tábory – leták

Pro děti je pobyt na táboře zcela zdarma – vše je hrazeno z dotace MŠMT.

Vedoucí tábora děti dobře znají – paní vychovatelka Monika Werner, paní asistentka Linda Boušková.

Téma tábora je Voda nás baví – děti čekají různé pokusy, experimenty, výlet…. metodické materiály dodá společnost Věda nás baví a vedoucí tábora se zúčastní metodického semináře.

Tábor je určen pro děti 1. stupně ZŠ.

Kapacita tábora je přesně 15 míst.

Přihlášení na tábor je možné zde.

V případě dotazů neváhejte a volejte :-)

PŘIJATÉ DĚTI DO MŠ OD 1. 9. 2021

Do mateřské školy bylo od 1. září 2021 přijato 9 dětí.

Seznam přijatých registračních čísel

Těšíme se na spolupráci s Vámi :-)

Sběr papíru

Květnový sběr starého papíru se v letošním roce nebude konat. Pokud pro nás papír sbíráte, můžete ho kdykoliv přinést do školy. My ho rádi uložíme do „díry“ do podzimního sběru.

Děkujeme a přejeme krásné jarní měsíce

Otevření MŠ od 26. dubna 2021

Podle nařízení vlády ze dne 19. dubna bude od pondělí 26. dubna 2021 otevřena celá mateřská škola. Ruší se také antigenní testování dětí v MŠ na přítomnost viru Covid – 19, ochrana úst a nosu není pro děti povinná.

Pokud Vaše dítě do MŠ v pondělí nenastoupí, oznamte to, prosím, v MŠ a ŠJ.

Předškolní děti se vrací do budovy ZŠ.

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

Vážení rodiče,

zápis do mateřské školy proběhne v termínu od 2. do 16. května 2021. Zápis proběhne bez osobní přítomnosti dětí. Informace k zápisu:

Informace o průběhu zápisu

Žádost přijetí 2021

Kritéria pro přijímání dětí do MŠ

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

V případě jakýchkoliv dotazů volejte 731 414 788 nebo pište velkajesenice@zakladniskola.info.